מחירון דואר שליחים

מחירון דואר שליחים

מחירון דואר שליחים:

שירותי שליחים YPDelivery ממלאים תפקיד בלתי נפרד בהובלת חבילות, מסמכים ופריטים אחרים במהירות ובאמינות. כאדם פרטי או בעל עסק, הבנת התמחור של חברות השליחויות הגדולות מאפשרת לך לקבל החלטות משלוח מושכלות. במאמר זה, נספק סקירה כללית של רשימת התמחור של דואר שליחים למשלוח מקומי של חברת YPDelivery.

YPDelivery הוא שירות השליחויות המקומי, המציע משלוח מובטח ביום העסקים הנוכחי או הבא. לרוב אזורי המטרו והיעדים ברחבי הארץ. המחירים הסטנדרטיים עבור דואר שליחים מתחילים מ-70 שח עבור ילקוט קטן של 5000 גר’ לאזורי מטרו סמוכים, ומגיעים עד ל-90 שח ויותר עבור ילקוט גדול במשקל 10 ק”ג לאזורי מדינה. אתה יכול למצוא את כל פרטי התמחור והתעריפים המקומי של חברתנו חברת YPDelivery במחירון האוטומטי עבור דואר שליחים.

כמה דברים מרכזיים שקובעים את תמחור דואר שליחים:

לדוגמא: המשקל, הממדים והיעד של הפריט. פריטים במשקל גבוה יותר כרוך בחיוב נוסף, וכך גם יעדים באזורי מדינה מרוחקים יותר. פריטים במידות גדולות החורגים ממגבלות מסוימות עבור ילקוטים סטנדרטיים יכולים גם לעלות עלויות נוספות. ייתכן שבשיחה עם נציג תידרש הצעת מחיר מותאמת עבור פריטים בעלי צורה לא סדירה או כבדים או גדולים במיוחד.

עבור פריטי דואר שליחים ארצי, YPDelivery דואר מספק מחשבון מחירים לבדיקת תעריפים ליותר מ-200 יעדים ברחבי הארץ. המחירים תלויים במידה רבה במרחק, ונעים בין כ-70 שח ל-120 שח  או יותר עבור ילקוט קטן במשקל 1 ק”ג ומעלה. חיובים נוספים חלים גם על משלוחים באזור מרוחק והמחיר יהיה בהתאם למחירון האוטומטי , סחורות במידות גדולות ופריטים שמשקלם מעל 20 ק”ג. לדוגמא , שקית של 2 ק”ג מתל אביב לירושלים  עולה בסביבות 280 שח באמצעות דואר שליחים YPDelivery כמובן המחיר המדויק יהיה בהתאם למחירון .

בנוסף לשירותי דואר שליחים סטנדרטיים, אפשרויות דואר אקספרס זמינות בארץ ובכל עיר עבור פריטים רגישים לזמן הדורשים משלוח מהיר. ואת מגוון הילקוטים והקופסאות של YPDelivery המתואמים לדרישות הגודל של דואר שליחים יש לשים לב בשעת ההזמנה שהגודל והמשקל מתאימים למחירון.

ידיעת המחירים של דואר שליחים YPDelivery יכולה לעזור לך לבחור נכון בין משלוח חסכוני עד 2 ימי עסקים או עדיפות למשלוח מהיר, ולהבטיח הצעות מחיר וחשבוניות מדויקות. כסקירה כללית, צפו לעלויות בטווח של 70 שח ומעלה עבור חבילות רגילות לעסקים קטנים מתחת ל-5 ק”ג. אבל תמיד בדוק את טבלאות התעריפים במחירון האוטומטי העדכניות ביותר של ווי פיי דליברי לתמחור מדויק לצרכים שלך.

התחל שיחה
1
מעוניין במשלוח?
היי, מעוניין במשלוח מהיר במחיר מעולה?
שלח הודעה לוואטסאפ שלנו ->