שליחויות קטנות

שליחויות קטנות

שליחויות קטנות: הדרך להתייעלות

בשליחויות קטנות לכולנו יש את הסידורים הקטנים האלה שצריך לעשות – כמו לקחת מרשם. לקחת משהו מחנות לחומרי בניין, החזרת פריטים בסניף הדואר. אמנם כל משימה בודדת עשויה לא להימשך זמן רב. אבל התאמתם ללוחות הזמנים העמוסים שלנו כבר יכולה להרגיש מרתיעה. עם זאת, עם כמה פריצות לתכנון ויעילות. בדיקת משימות קטנות מרשימת המטלות שלך לא חייבת להיות מבאסת זמן גדולה.

קבץ את השליחויות שלך לפי מיקום

YPDelivery אחת הדרכים הקלות ביותר. לייעל את השליחויות קטנות שלך היא לקבץ אותן לפי מיקום.
ערכו רשימה של כל המשימות שעליכם לבצע. ולאחר מכן ראו אילו מקומות ממוקמים קרוב זה לזה או לאורך מסלול דומה. למשל, אם אתם צריכים ללכת לבנק, לבית מרקחת ולדואר. בררו אילו סניפים קרובים ביותר ותכננו את המסלול בהתאם. אפליקציות מפות לנייד כמו [Google Maps] מקלות על ביצוע אופטימיזציה של מסלול הטיול שלך.

לך בזמנים פחות עמוסים

תזמון קפדני של השליחויות קטנות שלך והזמנה מוקדמת מחברת YPDelivery יכול גם לחסוך כאבי ראש גדולים. במקום ללכת לסופר ביום חמישי אחר הצהריים צפוף. תכנן את טיול המכולת שלך מוקדם בבוקר או מאוחר בלילה כשיש פחות לקוחות. אותו דבר לגבי הבנק, בית המרקחת או כל עצירה מהירה אחרת. ערכו מחקר כדי ללמוד מתי נוטה להיות תנועת שיא, והימנעו מאותם משבצות זמן בנפח גבוה.

השתמש באיסוף/משלוח בחנות כשאפשר

כיום, קמעונאים ושירותים רבים כמו  YP Delivery מציעים אפשרויות איסוף ומשלוח. שהופכות למעשה סידורים קטנים ללא סידורים. אפליקציות של בתי מרקחת מאפשרות לך להזמין מחדש מרשמים לאיסוף נוח בצד המדרכה או דרך הנסיעה. לחנויות גדולות יש לרוב תחנות איסוף שבהן ניתן לאחזר הזמנות מקוונות ללא צורך לנווט במעברים צפופים. שקול לנצל את השירותים הללו כדי שלא תצטרך להקדיש זמן רב למשימות טריוויאליות. נסיעה מהירה לאיסוף יכולה לחסוך את הטרחה של מסע קניות שלם.

הפוך את מה שאתה יכול לאוטומטי

ממשלוחי מנוי ועד תשלומי חשבונות אוטומטיים, בחברת ypdelivery הטכנולוגיה מאפשרת לנו כעת להפוך כל מיני משימות שגרתיות לאוטומטיות.yp delivery הגדר מוצרים לבית המועברים באופן קבוע באמצעות שירותים כמו Amazon Subscribe & Save במקום לרוץ לחנות בכל פעם שנגמר לך משהו. ארגן מילוי אוטומטי של מרשמים חוזרים מדי חודש בבית המרקחת שלך. ניתן לגייס חשבונות אוטומטית מחשבון העובר ושב שלך באמצעות רוב אתרי הבנק. המרת שליחויות מייגעות למערכת “קבע את זה ושכח מזה” מקל על הצורך לעשות אותן שוב ושוב.

קבל עזרה כשאפשר

לסידורים קצרים שעדיין דורשים ביקור אישי, שקול להאציל לשותף ypdelivery , שהם כמו שותף לדירה, חבר או בן משפחה. אם מישהו אחר כבר בחוץ עם עצירות מהירות משלו, בקשו מypdelivery לאסוף עבורכם כמה דברים בזמן שהוא בחוץ. הצע להחזיר טובה בפעם הבאה. למשימות חוזרות כמו איסוף מרשם, קבע רוטציה עם אחרים כך שהאחריות תהיה משותפת במקום ליפול תמיד עליך. אפילו סיוע מדי פעם יכול לספק הקלה נחוצה.

אף אחד לא אוהב שיש רשימה ארוכה של משימות קטנות ומציקות שעדיין דורשות זמן ותשומת לב משמעותיים. עם זאת, על ידי תכנון מסלולים בקפידה. עם תזמון מושכל, ניצול שירותים זמינים והאצלה במידת האפשר.  אתה יכול למזער מאוד את כאב הראש. ביצוע שליחויות קטנות לא חייב לשלוט ברגעים הפנויים היקרים שלך. נסה כמה מהטיפים האלה שלמעלה. אתה עשוי להיות מופתע. עד כמה קל יותר לחסל את המטלות המעצבנות האלה מהרשימה שלך!

אהבתם את המאמר? שתפו לחברים ומשפחה

Facebook
WhatsApp
Telegram

עוד מהמגזין

שליח בשדרות

שליח בשדרות שליח בשדרות – 10 טיפים חיוניים להצלחת משלוח: הכנת המשלוח שלך ובחירת השליח המתאים בעולם המהיר של היום,...

שליח בגני תקווה

שליח בגני תקווה שליח בגני תקווה – 10 טיפים חיוניים להצלחת משלוח: הכנת החבילה שלך ובחירת השליח המתאים בעולם המהיר...

שליח באופקים

שליח באופקים שליח באופקים – 10 טיפים חיוניים להצלחת משלוח: הכנת המשלוח שלך ובחירת השליח המתאים בין אם אתם שולחים...

שליח בנשר

שליח בנשר שליח בנשר – שליטה במשלוחים: 10 טיפים חיוניים ללקוחות בעולם המהיר של היום, משלוח יעיל הוא חיוני הן...

שליח בדימונה

שליח בדימונה שליח בדימונה – שליטה במשלוח: 10 טיפים חיוניים ללקוחות בעולם המהיר של היום, משלוח יעיל הוא חיוני הן...

שליח באור יהודה

שליח באור יהודה שליח באור יהודה – 10 טיפים חיוניים להצלחת משלוח: הכנת המשלוח שלך ובחירת השליח המתאים   בכל...

שליח בצפת

שליח בצפת שליח בצפת – 10 טיפים חיוניים להצלחת משלוח: הכן את החבילה שלך ובחר את השליח המתאים בין אם...

שליח במעלה אדומים

שליח במעלה אדומים שליח במעלה אדומים – 10 טיפים חיוניים להצלחת משלוח: הכנת החבילה ובחירת השליח המתאים בכל הנוגע לשליחת...

שליח בקרית ים

שליח בקרית ים שליח בקרית ים – שליטה במשלוחים: 10 טיפים חיוניים ללקוחות בעולם המקושר של היום, שליחת חבילות הפכה...

שליח בקרית אונו

שליח בקרית אונו שליח בקרית אונו – 10 טיפים חיוניים להצלחת משלוח: הכנת החבילה שלך ובחירת השליח המתאים כשזה מגיע...
התחל שיחה
1
מעוניין במשלוח?
היי, מעוניין במשלוח מהיר במחיר מעולה?
שלח הודעה לוואטסאפ שלנו ->